Resurse Umane

PERSONAL DIDACTIC ŞI NEDIDACTIC ÎN ANUL ŞCOLAR 2017-2018

team01
Andriescu Eduard

Inspector, Geografie

    team01
    Anuşcă-Popa Anca

    Limba Latină

      team01
      Bolea Carmenica

      Secretar

        team01
        Budaca Gina

        Limba Franceză

          team01
          Budaca Ovidiu

          Limba şi Literatura Română

            team01
            Ciurariu Florin

            Matematică

              team01
              Ciuraru Daniela

              Educaţie Fizică

                team01
                Coman Adriana

                Îngrijitor

                  team01
                  Costin Ramona

                  Educaţie Plastică

                    team01
                    Cristea Ana Maria

                    Ştiinţe Socio-Umane

                      team01
                      Darie Cerasela

                      Geografie

                        team01
                        Fighiuc Mirela

                        Limba Italiană

                          team01
                          Florea Liliana

                          Limba Germană

                            team01
                            Fodor Constantin

                            Educaţie Muzicală

                              team01
                              Furtună Manuela

                              Director adjunct, Matematică

                                team01
                                Ghelbere Cristina

                                Limba şi Literatura Română

                                  team01
                                  Gherman Florin

                                  Inginer de Sistem Informatizat

                                    team01
                                    Ghiga Mihaela

                                    Bibliotecar

                                      team01
                                      Ginghină Nicoleta

                                      Biologie

                                        team01
                                        Grigorescu Georgeta

                                        Secretar şef

                                          team01
                                          Hoţoleanu Constantin

                                          Limba şi Literatura Română

                                            team01
                                            Hulubei Daniel

                                            Director, Geografie

                                              team01
                                              Jitariu Constantin

                                              Matematică

                                                team01
                                                Lefter Irina

                                                Chimie

                                                  team01
                                                  Lepărdă Ionela

                                                  Istorie

                                                    team01
                                                    Lisievici Gabriela

                                                    Istorie

                                                      team01
                                                      Litră Paul

                                                      Fizică

                                                        team01
                                                        Mărgărint Cristina

                                                        Ştiinţe Socio-Umane

                                                          team01
                                                          Nedelcu Bogdan

                                                          Limba Engleză

                                                            team01
                                                            Onilă Oana

                                                            Geografie

                                                              team01
                                                              Panainte Daniela

                                                              Matematică

                                                                team01
                                                                Păun Ciprian

                                                                Religie

                                                                  team01
                                                                  Petrişor Veronica

                                                                  Contabil şef

                                                                    team01
                                                                    Pleşoianu Anca

                                                                    Limba şi Literatura Română

                                                                      team01
                                                                      Ponea Oana

                                                                      Limba Franceză

                                                                        team01
                                                                        Popa Mircea

                                                                        Ştiinţe Socio-Umane

                                                                          team01
                                                                          Popica Camelia

                                                                          Informatică

                                                                            team01
                                                                            Pracsiu Dan

                                                                            Informatică

                                                                              team01
                                                                              Pracsiu Virginia

                                                                              Limba Engleză

                                                                                team01
                                                                                Radu Eugenia

                                                                                Îngrijitor

                                                                                  team01
                                                                                  Răduţă Luminiţă

                                                                                  Fizică

                                                                                    team01
                                                                                    Râşăscu Ciprian

                                                                                    Istorie

                                                                                      team01
                                                                                      Rupa Constantin

                                                                                      Fizică

                                                                                        team01
                                                                                        Sălcianu Mirela

                                                                                        Limba şi Literatura Română

                                                                                          team01
                                                                                          Sălcianu Ovidiu

                                                                                          Educaţie Fizică

                                                                                            team01
                                                                                            Scutariu Anton

                                                                                            Limba Engleză

                                                                                              team01
                                                                                              Scutaru Cezarina

                                                                                              Chimie

                                                                                                team01
                                                                                                Silitră Andreea

                                                                                                Economie

                                                                                                  team01
                                                                                                  SprÎncenatu Monica

                                                                                                  Limba Franceză

                                                                                                    team01
                                                                                                    Streja Mădălina

                                                                                                    Biologie

                                                                                                      team01
                                                                                                      Stroescu Rodica

                                                                                                      Limba Germană

                                                                                                        team01
                                                                                                        Tofan Daniela

                                                                                                        Matematică

                                                                                                          team01
                                                                                                          Tofan Gabriela

                                                                                                          Limba Spaniolă

                                                                                                            team01
                                                                                                            Toia Stănica

                                                                                                            Biologie

                                                                                                              team01
                                                                                                              Toma Loredana

                                                                                                              Limba Engleză

                                                                                                                team01
                                                                                                                Turcu Constantin

                                                                                                                Inspector, Istorie

                                                                                                                  team01
                                                                                                                  Uliu Oana

                                                                                                                  Limba Spaniolă

                                                                                                                    team01
                                                                                                                    Ursu Gabriela

                                                                                                                    Informatică

                                                                                                                      team01
                                                                                                                      Ursachi Oana

                                                                                                                      Geografie

                                                                                                                        team01
                                                                                                                        Vântu Cristina

                                                                                                                        Psihologie

                                                                                                                          team01
                                                                                                                          Vişnicean Bianca

                                                                                                                          Limba Spaniolă

                                                                                                                          team01
                                                                                                                          Vrânceanu Gabriel

                                                                                                                          Religie