Resurse Umane

PERSONAL DIDACTIC ŞI NEDIDACTIC ÎN ANUL ŞCOLAR 2018-2019

team01
Andriescu Eduard

Inspector, Geografie

    team01
    Anuşcă-Popa Anca

    Limba Latină

      team01
      Bolea Carmenica

      Secretar

        team01
        Budaca Gina

        Limba Franceză

          team01
          Budaca Ovidiu

          Limba şi Literatura Română

            team01
            Ciurariu Florin

            Matematică

              team01
              Ciuraru Daniela

              Educaţie Fizică

                team01
                Coman Adriana

                Îngrijitor

                  team01
                  Costin Ramona

                  Educaţie Plastică

                    team01
                    Cristea Ana Maria

                    Ştiinţe Socio-Umane

                      team01
                      Darie Cerasela

                      Geografie

                        team01
                        Fighiuc Mirela

                        Limba Italiană

                          team01
                          Florea Liliana

                          Limba Germană

                            team01
                            Fodor Constantin

                            Educaţie Muzicală

                              team01
                              Furtună Manuela

                              Director adjunct, Matematică

                                team01
                                Ghelbere Cristina

                                Limba şi Literatura Română

                                  team01
                                  Gherman Florin

                                  Inginer de Sistem Informatizat

                                    team01
                                    Ghiga Mihaela

                                    Bibliotecar

                                      team01
                                      Ginghină Nicoleta

                                      Biologie

                                        team01
                                        Grigorescu Georgeta

                                        Secretar şef

                                          team01
                                          Hoţoleanu Constantin

                                          Limba şi Literatura Română

                                            team01
                                            Hulubei Daniel

                                            Director, Geografie

                                              team01
                                              Jitaru Constantin

                                              Matematică

                                              team01
                                              Lefter Irina

                                              Chimie

                                                team01
                                                Lepărdă Ionela

                                                Istorie

                                                  team01
                                                  Lisievici Gabriela

                                                  Istorie

                                                    team01
                                                    Litră Paul

                                                    Fizică

                                                      team01
                                                      Mărgărint Cristina

                                                      Ştiinţe Socio-Umane

                                                        team01
                                                        Nedelcu Bogdan

                                                        Limba Engleză

                                                          team01
                                                          Onilă Oana

                                                          Geografie

                                                            team01
                                                            Panainte Daniela

                                                            Matematică

                                                              team01
                                                              Păun Ciprian

                                                              Religie

                                                                team01
                                                                Petrişor Veronica

                                                                Contabil şef

                                                                  team01
                                                                  Pleşoianu Anca

                                                                  Limba şi Literatura Română

                                                                    team01
                                                                    Ponea Oana

                                                                    Limba Franceză

                                                                      team01
                                                                      Popa Mircea

                                                                      Ştiinţe Socio-Umane

                                                                        team01
                                                                        Popica Camelia

                                                                        Informatică

                                                                          team01
                                                                          Pracsiu Dan

                                                                          Informatică

                                                                            team01
                                                                            Pracsiu Virginia

                                                                            Limba Engleză

                                                                              team01
                                                                              Radu Eugenia

                                                                              Îngrijitor

                                                                                team01
                                                                                Răduţă Luminiţă

                                                                                Fizică

                                                                                  team01
                                                                                  Râşăscu Ciprian

                                                                                  Istorie

                                                                                    team01
                                                                                    Rupa Constantin

                                                                                    Fizică

                                                                                      team01
                                                                                      Sălcianu Mirela

                                                                                      Limba şi Literatura Română

                                                                                        team01
                                                                                        Sălcianu Ovidiu

                                                                                        Educaţie Fizică

                                                                                          team01
                                                                                          Scutariu Anton

                                                                                          Limba Engleză

                                                                                            team01
                                                                                            Scutaru Cezarina

                                                                                            Chimie

                                                                                              team01
                                                                                              Silitră Andreea

                                                                                              Economie

                                                                                                team01
                                                                                                SprÎncenatu Monica

                                                                                                Limba Franceză

                                                                                                  team01
                                                                                                  Streja Mădălina

                                                                                                  Biologie

                                                                                                    team01
                                                                                                    Stroescu Rodica

                                                                                                    Limba Germană

                                                                                                      team01
                                                                                                      Tofan Daniela

                                                                                                      Matematică

                                                                                                        team01
                                                                                                        Tofan Gabriela

                                                                                                        Limba Spaniolă

                                                                                                          team01
                                                                                                          Toia Stănica

                                                                                                          Biologie

                                                                                                            team01
                                                                                                            Toma Loredana

                                                                                                            Limba Engleză

                                                                                                              team01
                                                                                                              Turcu Constantin

                                                                                                              Inspector, Istorie

                                                                                                                team01
                                                                                                                Uliu Oana

                                                                                                                Limba Spaniolă

                                                                                                                  team01
                                                                                                                  Ursu Gabriela

                                                                                                                  Informatică

                                                                                                                    team01
                                                                                                                    Ursachi Oana

                                                                                                                    Geografie

                                                                                                                      team01
                                                                                                                      Vântu Cristina

                                                                                                                      Psihologie

                                                                                                                        team01
                                                                                                                        Vişnicean Bianca

                                                                                                                        Limba Spaniolă

                                                                                                                        team01
                                                                                                                        Vrânceanu Gabriel

                                                                                                                        Religie