Olimpicii la Informatică ai Liceului

Ignat Marius

Mențiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Diaconu Răzvan Gabriel

Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Informatică

Tănăsucă George Alexandru

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Pîslaru Vlad

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Vîntu Eduard

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Apoputoaie Vlad Cristian

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Puică Andrei

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Palcu Ștefan

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Nechita Roberta Gabriela

Calificată, Olimpiada Națională de Informatică

Maftei Sebastian Daniel

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Diaconu Răzvan Gabriel

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Tănăsucă George Alexandru

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Puică Andrei

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Mocanu Matei

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Toma Ionuț Cristian

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Pîslaru Vlad

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Mihalcea Alexandru Ionuț

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Puică Andrei

Locul III cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Informatică

Calificat în Lotul Național de Informatică pentru Juniori

Toma Ionuț Cristian

Locul III cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Informatică

Mocanu Matei

Mențiune cu Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Sava Alin-Constantin

Mențiune cu Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Tănăsucă George Alexandru

Mențiune cu Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Diaconu Răzvan

Mențiune cu Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Iordan Andrei

Mențiune cu Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Focșa Ionuț Mădălin

Medalie de Bronz, Concursul Internațional de Informatică info(1)cup

Pîslaru Vlad

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Mihalcea Alexandru Ionuț

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Trifan Robert-Gabriel

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Sava Alin-Constantin

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Trifan Robert-Gabriel

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Iordan Andrei

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Isac Lucian

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Doroftei Andrei

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Sava Alin-Constantin

Premiul I, Concursul Urmaşii lui Moisil

Menţiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Informatică

Premiul al III-lea, Concursul Internaţional Pluridisciplinar PROSOFT@NT

Talpalaru Andrei Georgiani

Menţiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Cătăramă Ovidiu

Menţiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Maxim Tiberiu

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Calificat, Concursul Internaţional Pluridisciplinar PROSOFT@NT

Vieru Tudor Gabriel

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Rotaru Dănuța Dumitrița

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Tehnologia Informației

Isac Lucian

Medalie de Bronz, Olimpiada Națională de Informatică

Luca Silviu Cătălin

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Trifan Robert-Gabriel

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Mihalcea Alexandru Ionuț

Calificat, Olimpiada Națională de Informatică

Ciocan Cătălin-Iulian

Mențiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Informatică

Maxim Tiberiu

Mențiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Tehnologia Informaţiei

Isac Lucian

Medalie de Bronz, Olimpiada Naţională de Informatică

Tanasă Radu

Calificat, Olimpiada Naţională de Informatică

Cătăramă Ovidiu

Mențiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Tehnologia Informaţiei

Sava Alin-Constantin

Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Informatică

Trifan Robert-Gabriel

Calificat, Olimpiada Naţională de Informatică

Maxim Tiberiu

Menţiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Tehnologie a Informaţiei

Ciocan Cătălin-Iulian

Calificat, Olimpiada Naţională de Informatică

Craiu Andrei-Alexandru

Calificat, Olimpiada Naţională de Informatică

Ciocan Cătălin-Iulian

Mențiune cu Medalie de Aur, Olimpiada Naţională de Informatică

Maxim Tiberiu

Menţiune cu Medalie de Argint, Olimpiada Naţională de Tehnologie a Informaţiei

Craiu Andrei-Alexandru

Medalie de Bronz, Olimpiada Naţională de Informatică

Gemene Adrian-Marian

Calificat, Olimpiada Naţională de Infromatică